Sprenger
Sprenger Logo
Valčių furnitūra, pagaminta Vokietijoje - nuo 1872 m.
"Herm" filosofija. Sprenger Metallwarenfabrik GmbH & Co. KG visada buvo gaminti aukščiausios kokybės produktus. Sprenger naudoja tik geriausias medžiagas ir sudedamąsias dalis, kad savo klientams galėtų pasiūlyti patikimus ir itin patvarius gaminius. Įmonės bandymų prietaisus nuolat, kruopščiai ir profesionaliai kontroliuoja profesionaliai apmokyti darbuotojai, o medžiagų bandymai ir kokybės kontrolė atliekami po kiekvieno užbaigto gamybos etapo. Visi gaminiai, pažymėti HS logotipu, gaminami Iserlohno gamykloje, esančioje Sauerlando regione, ir yra kokybės sinonimas "Pagaminta Vokietijoje".

Herm. SPRENGER - Kokybė, kuri juda - nuo 1872 m.

Pasitikėkite kokybiškais produktais - Pagaminta Vokietijoje

Sprenger yra įsipareigojusi užtikrinti kokybę ir saugą. Įmonės gaminiai yra gerai žinomo ženklo "Pagaminta Vokietijoje" sinonimas. Viskas, kas pagaminta, yra kruopščiai ir nuolat kontroliuojama kiekviename gamybos etape ir po jo. Nenuostabu, kad įmonės šūkis yra "Kokybė, kuri veikia".

Valčių furnitūra, pagaminta Vokietijoje - nuo 1872 m.

"Herm" filosofija. Sprenger Metallwarenfabrik GmbH & Co. KG visada buvo gaminti aukščiausios kokybės produktus. Sprenger naudoja tik geriausias medžiagas ir sudedamąsias dalis, kad savo klientams galėtų pasiūlyti patikimus ir itin patvarius gaminius. Įmonės bandymų prietaisus nuolat, kruopščiai ir profesionaliai kontroliuoja profesionaliai apmokyti darbuotojai, o medžiagų bandymai ir kokybės kontrolė atliekami po kiekvieno užbaigto gamybos etapo. Visi gaminiai, pažymėti HS logotipu, gaminami Iserlohno gamykloje, esančioje Sauerlando regione, ir yra kokybės sinonimas "Pagaminta Vokietijoje". "Sprenger" populiariausi parduodami blokai ir skriemuliai, krumpliaračių prailgintuvai ir kumštelinės movos.