Bavaria
bavaria Logo
BAVARIA YACHTS - 100% Pagaminta Vokietijoje. BAVARIA YACHTS yra viena moderniausių burinių ir motorinių jachtų gamintojų visame pasaulyje. BAVARIA jachta - tai kelių komponentų tobulo derinio rezultatas. Jos pagrindas - išsamios laivų statybos žinios, inžinerija ir dizainas. Naudojant geriausias medžiagas, geriausią įrangą, geriausią meistriškumą ir atsidavusius darbuotojus, sukuriama tai, kas kiekvieną BAVARIA jachtą paverčia džiaugsmu.
BAVARIA palaikymo užklausas pateikite naudodamiesi kontaktine forma arba rašykite el. paštu bavaria@svb.de.

Bavarija atsarginės dalys burinių ir motorinių jachtų

Sveiki atvykę į BAVARIJOS pasaulį

Platus kompetencijų spektras!

Išskirtinė rinkos lyderių BAVARIA ir SVB partnerystė

BAVARIA sujungia laivų statybos tradicijas, vokiečių inžinerijos įgūdžius ir gebėjimą gaminti šiuolaikines jachtas, skiriant didelį dėmesį detalėms ir kokybei. Kiekviena BAVARIA yra pagaminta naudojant sudėtingą aukščiausios kokybės medžiagų ir aukštos kokybės įrangos derinį nuo laivapriekio iki laivagalio. BAVARIA jachtos sukurtos atsižvelgiant į jūrinį gyvenimo būdą!
Daugiau nei 140 darbuotojų, apie 35 000 naujoviškų vandens sporto produktų ir daugiau nei 35 metų patirtis - SVB reiškia techninės įrangos ir vandens sporto reikmenų kompetenciją, taip pat greitą pristatymą buriuotojams, frachtuotojams ir vandens sporto įmonėms visame pasaulyje. SVB vandens sporto entuziastams teikia technines konsultacijas šešiomis skirtingomis kalbomis internetu, asmeniškai ir telefonu.

Pirminės BAVARIA atsarginės dalys užtikrina, kad jūsų jachta išliktų originali. Todėl pirmenybė teikiama tinkamai įrangai su originaliomis sudedamosiomis dalimis. Originalios BAVARIA atsarginės dalys yra esminė jūsų jachtos vertės išsaugojimo dalis, jos užtikrina geriausią pritaikymą, funkcionalumą ir optimalų saugumą laive. Suraskite originalią atsarginę dalį - nesvarbu, ar ji skirta BAVARIA burlaiviui, ar motorinei jachtai.

  • Originalios BAVARIA atsarginės dalys
  • Išskirtinis bendradarbiavimas
  • Lengvai suraskite atsargines dalis
  • Originalios laivų statyklos dalys

BAVARIA paramos forma

Užpildykite toliau pateiktą formą. Mes su jumis susisieksime kaip įmanoma greičiau.

Jūsų numeris padeda mums greičiau išnagrinėti jūsų užklausą