AMEC

AMEC prekės ženklas (Alltek Marine Electronics Corp.) buvo sukurtas siekiant kurti ir gaminti saugią, aukštos kokybės jūrinę elektroniką buriuotojams. AMEC daugiausia dėmesio skiria patikrintų ir sertifikuotų AIS technologijų kūrimui. Įmonė buvo įkurta 2006 m. ir nuo to laiko patyrė didelį klientų pasitenkinimą tiek komerciniame, tiek vartotojų sektoriuje. AMEC komandą sudaro patyrę mokslinių tyrimų ir plėtros ekspertai, kurie specializuojasi belaidžio ryšio, radijo dažnių įrangos ir AIS produktų srityse. Sužinokite daugiau apie AMEC...
Filtras atgal
Pagrindinė kategorija
Reitingai
Kainų intervalas
Prieinamumas
 
Kategorija
Visi filtrai

Sėkmingas bendradarbiavimas

- Jau daugelį metų -

Kartu su SVB AMEC platina savo pramoginių laivų gaminius Europos rinkoje. 2013 m. SVB savo techninių produktų asortimentą papildė pirmuoju AMEC gaminiu - B klasės atsakikliu CAMINO 101A. SVB buvo vienas pirmųjų platintojų Europoje, pasiūliusių aukštos kokybės AMEC AIS atsakiklius. Dabar SVB siūlo visą AMEC AIS asortimentą, įskaitant AMEC atsakiklį CAMINO 108 AIS (su WiFi arba be jo), CYPHO 150 AIS imtuvą (su dalikliu arba be jo), CUBO 160 VHF/AIS atsakiklį su dalikliu, taip pat kitą reikalingą įrangą.


Be AIS imtuvo ir atsakiklio technologijos, SVB taip pat siūlo AMEC PLOMO nelaimės švyturį, kuris leidžia laivams ir gelbėjimo komandoms, esančioms tam tikroje apylinkėje, nustatyti už borto likusio žmogaus buvimo vietą pagal transliuojamą AIS SART informaciją.


Jei turite daugiau klausimų dėl AMEC gaminių, nedvejodami kreipkitės į mūsų techninius ekspertus telefonu arba el. paštu.