Išsami informacija apie gaminį

IC-M35 lengva naudoti, jis pasižymi aiškiu balso stiprinimu. Be to, jis turi antrą mikrofoną triukšmui slopinti, o garsumas automatiškai reguliuojamas pagal pasiduodančius garsus. Patogus valdymas dėl plono dizaino ir didelių klavišų. IC-M35 yra plūdrus ir atsparus vandeniui pagal IPX7 standartą (1 m gylyje 30 min.). Jo mažos galios grandinė leidžia veikti 8 valandas. Į komplektą įeina ličio jonų akumuliatorius BP-252 ir įkroviklis BC-173 su 230 V kintamosios srovės adapteriu. Atskirai galima įsigyti įkrovikliui skirtą 12 V adapterio laidą.

  • Dviejų arba trijų kanalų stebėjimas
  • 6 vatų siųstuvo galia
  • automatinės paieškos funkcija
  • tiesioginė prieiga prie 16 kanalo arba programuojamo iškvietimo kanalo
  • matmenys (W×H×D): 62 x 139,5 x 43 mm
  • svoris: 295 g

Programavimo pastabos:

Šis prietaisas turi būti užprogramuotas su jūsų asmeniniais duomenimis, pvz., MMSI ir (arba) ATIS numeriais. MMSI ir ATIS numerius galite programuoti patys. Atitinkamas instrukcijas rasite vadove.

Mes galime atlikti programavimą už programavimo mokestį.

Jei pageidaujate, kad mes suprogramuotume jūsų įrenginį, praneškite mums apie tai kartu su užsakymu. Be to, užsakymo metu laukelyje "komentaras" įrašykite savo MMSI / ATIS numerį arba užpildykite mūsų duomenų lapą, skirtą VHF radijo stotims programuoti, ir atsiųskite jį adresu: datenblatt@svb.de.

Jei reikia užprogramuoti papildomus kanalus (pvz., olandiškus 30, 31 ir 37 kanalus), taip pat imame programavimo mokestį.

DĖMESIO: vidaus vandenų kelių eisme rankines radijo stoteles leidžiama naudoti tik ribotai. Laikykitės savo vietovėje galiojančių vidaus vandenų laivybos taisyklių.

MMSI ir ATIS numerių paraišką rasite skiltyje Paslaugos / Atsisiuntimai.

Dokumentai

de-flag Brošiūra
PDF, 787,57 KB
en-flag Rankinis
.PDF, 2,35 MB
Art.-Nr.: 14608
en-flag Rankinis
.PDF, 399,17 KB
Art.-Nr.: 14608

Ką sako kiti SVB klientai

100 % tikros apžvalgos

19 Klientų atsiliepimai

Hendrik O.
pagal Hendrik O. Nyderlandai nacionalinė vėliava 2019-08-21 patikrintas pirkimas
Sehr gute Marifon
Sehr gutes Gerät mit der Aufladestelle.
Serge F.
pagal Serge F. Prancūzijos Polinezija nacionalinė vėliava 2019-06-05 patikrintas pirkimas
Satisfaction
Très bon produit qui correspond totalement à mes attentes navigation en toute sécurité dans le lagon de Raiatea et entre les îles avoisinantes, Bora Bora et Huahine. Très bon service assuré par SBV.
NICOLA T.
pagal NICOLA T. Italija nacionalinė vėliava 2018-03-30 patikrintas pirkimas
qualità del prodotto non discutibile. Ottimo prezzo offerto, molto conveniente. La comunicazione è stata molto efficiente e la spedizione rapida e sicura. Transazione perfettamente andata a buon fine.

Klientai klausia klientų

Paklauskite kitų SVB klientų, kurie jau įsigijo šį produktą iš mūsų, savo patirties.

Jūsų klausimas bus automatiškai persiųstas kitiems SVB klientams, o jūsų klausimas bus paskelbtas produkto puslapyje. Nepateikite klausimų, į kuriuos gali atsakyti tik SVB komanda, pvz., apie užsakymo statusą arba gaminio prieinamumą. Taip pat galite kreiptis į SVB komandą el. paštu: info@svb24.com arba telefonu: +49 (0)421-57290-0 .

  • Daugiau "Klientai klausia klientų" galima rasti šiomis kalbomis :
  • Deutsch nacionalinė vėliava
  • Français nacionalinė vėliava
  • Italiano nacionalinė vėliava
Kol kas klausimų neužduota. Būkite pirmas, kuris užduos klausimą!