Iš naujo nustatyti vaizdo padėtį
Uždaryti
Atgal
Art.-Nr. 11759
Šio produkto nebėra.

Išsami informacija apie gaminį

"Oxi-remover" gelis yra saugus ir patikimas gelis rūdžių dėmėms ir oksidacijai šalinti. Tinka naudoti patalpose ir lauke ant visų paviršių, tokių kaip akmuo, medis, metalas, stiklas ir tekstilė. Šį gelį taip pat galima naudoti ant jautrių paviršių. Biologiškai suyrantis, tirpus vandenyje. Sudėtis: Sudėtis: 400 ml.

Ką sako kiti SVB klientai

100 % tikros apžvalgos

3 Klientų atsiliepimai

3.3 (iš 3 reitingų)
3 Žvaigždės
(0)
2 Žvaigždės
(0)
Bernd S.
pagal Bernd S. Vokietija nacionalinė vėliava 2012-05-02
Benutze ich immer um den Flugrost auf meinem Auto zu beseitigen, funktioniert super.
Christina S.
pagal Christina S. Vokietija nacionalinė vėliava 2015-06-25
Wirkt super!
Absolut überzeugendes Produkt. Hilft gegen alle Rostnasen auf dem Gelcoat. Aufsprühen, 15 Min. warten, abspülen. Ggf. wiederholen. Beste Ergebnisse werden bei niedrigeren Temperaturen (ca. 15 Grad) erzielt, also im Mittelmeergebiet im Sommer schwierig anzuwenden. Auch die schwarzen Laufnasen verschwinden.
Uwe F.
pagal Uwe F. Vokietija nacionalinė vėliava 2013-05-18
Sehr teuer und wirkungslos. Habe versucht meine Steinfliesen auf der Terasse von Rostverfärbungen -die durch eisenhaltigen Rasendünger enstanden sind- zu entfernen. Das Mittel zeigte keine Wirkung.

Klientai klausia klientų

Paklauskite kitų SVB klientų, kurie jau įsigijo šį produktą iš mūsų, savo patirties.

Jūsų klausimas bus automatiškai persiųstas kitiems SVB klientams, o jūsų klausimas bus paskelbtas produkto puslapyje. Nepateikite klausimų, į kuriuos gali atsakyti tik SVB komanda, pvz., apie užsakymo statusą arba gaminio prieinamumą. Taip pat galite kreiptis į SVB komandą el. paštu: info@svb24.com arba telefonu: +49 (0)421-57290-0 .

Kol kas klausimų neužduota. Būkite pirmas, kuris užduos klausimą!