Išsami informacija apie gaminį

Ši unikali taisomoji plėvelė suaktyvėja nuo ultravioletinių spindulių arba saulės spindulių ir sukietėja automatiškai. Lengva naudoti: tiesiog iškirpkite plėvelę pagal norimus matmenis ir uždėkite. Nereikia maišyti ar sverti. Sumažėja klaidų šaltinių. GRP remonto plėvelė atspari vibracijai, atmosferos poveikiui, ultravioletiniams spinduliams ir drėgmei, išlieka lanksti. Plėvelė taip pat yra atspari alyvoms ir tirpikliams bei ilgalaikiam atsparumui temperatūrai nuo -40 iki +200 °C. Ji prilimpa prie bet kokio paviršiaus (išskyrus propileną) ir greitai kietėja (nuo 5 minučių, priklausomai nuo UV spinduliuotės laipsnio). Šią remontinę plėvelę galima pakartotinai apdoroti (pavyzdžiui, šlifuoti, gręžti ar lakuoti). Galimi matmenys: 150 x 75 mm ir 150 x 220 mm.

Ką sako kiti SVB klientai

100 % tikros apžvalgos

2 Klientų atsiliepimai

3.5 (iš 2 reitingų)
5 Žvaigždės
(0)
2 Žvaigždės
(0)
1 Žvaigždės
(0)
Bruno K.
pagal Bruno K. Šveicarija nacionalinė vėliava 2011-04-05
Wurde verwendet zur Reparatur einer PKW-Stossstange aus Kunststoff. Resultat hervorragend, lediglich minime optische Beeinträchtigung durch stellenweise Fältelung ("Waschhaut-Effekt"), die aber möglicherweise auf mangelnde Erfahrung bei der Anwendung des Produkts zurückzuführen ist.
Heinz-Werner G.
pagal Heinz-Werner G. Vokietija nacionalinė vėliava 2015-03-18 patikrintas pirkimas
Das Produkt hat mich nicht so richtig überzeugt

Klientai klausia klientų

Paklauskite kitų SVB klientų, kurie jau įsigijo šį produktą iš mūsų, savo patirties.

Jūsų klausimas bus automatiškai persiųstas kitiems SVB klientams, o jūsų klausimas bus paskelbtas produkto puslapyje. Nepateikite klausimų, į kuriuos gali atsakyti tik SVB komanda, pvz., apie užsakymo statusą arba gaminio prieinamumą. Taip pat galite kreiptis į SVB komandą el. paštu: info@svb24.com arba telefonu: +49 (0)421-57290-0 .

  • Daugiau "Klientai klausia klientų" galima rasti šiomis kalbomis :
  • English nacionalinė vėliava
Kol kas klausimų neužduota. Būkite pirmas, kuris užduos klausimą!