Išsami informacija apie gaminį

GENIO 300 palydovinė radijo orų stotis siūlo profesionalias 4 dienų prognozes. Galite rinktis iš daugiau nei 300 Vokietijos arba norimo regiono rajonų. Keletą kartų per dieną profesionalūs orų duomenys iš wetteronline.de atnaujinami per palydovą ir siunčiami į jūsų vietinę meteorologijos stotį. Galimos ryto, popietės, vakaro, nakties arba dienos prognozės. Be to, GENIO 300 pateikia išsamią informaciją apie orus su 39 orų simboliais, taip pat informaciją apie oro slėgį, saulės / UV spindulių valandas, kritulių kiekį, vėjo greitį ir gūsių kryptį, vietinę temperatūrą ir integruotą laikrodį su žadintuvo funkcija.

Dokumentai

de-flag Rankinis
PDF, 411,14 KB

Ką sako kiti SVB klientai

100 % tikros apžvalgos

2 Klientų atsiliepimai

4.5 (iš 2 reitingų)
3 Žvaigždės
(0)
2 Žvaigždės
(0)
1 Žvaigždės
(0)
Niko N.
pagal Niko N. Vokietija nacionalinė vėliava 2012-12-30
Ich habe diese Wetterstation seit 2 Jahren während der Saison auf dem Boot, und sonst zu Hause im Einsatz. Es funktioniert alles sehr gut.
Anoniminis
pagal Anoniminis 2010-05-03
Funktioniert sehr gut

Klientai klausia klientų

Paklauskite kitų SVB klientų, kurie jau įsigijo šį produktą iš mūsų, savo patirties.

Jūsų klausimas bus automatiškai persiųstas kitiems SVB klientams, o jūsų klausimas bus paskelbtas produkto puslapyje. Nepateikite klausimų, į kuriuos gali atsakyti tik SVB komanda, pvz., apie užsakymo statusą arba gaminio prieinamumą. Taip pat galite kreiptis į SVB komandą el. paštu: info@svb24.com arba telefonu: +49 (0)421-57290-0 .

  • Daugiau "Klientai klausia klientų" galima rasti šiomis kalbomis :
  • Deutsch nacionalinė vėliava
Kol kas klausimų neužduota. Būkite pirmas, kuris užduos klausimą!