Išsami informacija apie gaminį

Daugumoje valčių ar karavanų yra du ar daugiau akumuliatorių baterijų (starterio, vartotojo ar varomojo mechanizmo akumuliatoriai ir t. t.). Kaip šiuos akumuliatorius galima įkrauti naudojant generatorių, nesujungus jų lygiagrečiai ir nerizikuojant daryti įtakos vienas kitam ar tuo pačiu metu juos iškrauti? Sprendimas - naudoti diodus, kurie elektriškai atskiria vieną akumuliatorių nuo kito. Šie prietaisai tinka 12 ir 24 V sistemoms, jie turi 3 išėjimus ir 1 arba 2 įėjimus (2 variklių sistemoms). Jungiama 8 mm varžtais (įskaitant veržles ir poveržles). Dėl izoliacinių diodų pasiekiamas <0,7 V įtampos kritimas. Siekiant kompensuoti šį įtampos nuostolį, kai kuriuose kintamosios srovės generatoriuose arba įkrovos reguliatoriuose yra matavimo įvestis. Jį galima prijungti prie skiriamojo diodo gnybto "S" (6,3 mm kištukas).

  • versija su 1 įėjimu, matmenys (WxHxD): 175 x 68 x 135 mm, svoris: 1,1 kg.
  • versija su 2 įėjimais, matmenys (ŠxVxG): Svoris: 2 kg.
Pastaba:
Dėl puslaidininkinių savybių srovę praleidžiančiame silicio diode prarandama iki 0,7 V įtampos. Praktiškai tai taikoma ir atjungimo diodams.
Pavyzdžiui, 14 voltų, skirtų akumuliatoriams įkrauti arba elektros sistemai maitinti, tuomet atjungiamojo diodo išėjime yra tik 14 V - 0,7 V = 13,3 V. To nepakanka optimaliam akumuliatoriaus įkrovimui!

Gnybtas "S" yra integruoto "kompensacinio diodo" jungtis, kuri jungiama tiesiogine kryptimi prie jungties "S" iš izoliacinio diodo įėjimo.
Terminas "kompensacinis diodas" yra klaidinantis, nes tikrasis įtampos nuostolių kompensavimas vyksta ne skiriamajame diode, o generatoriaus valdymo grandinėje. Bet kodėl?
Išlyginamasis diodas sukelia įtampos kritimą, atitinkantį didelės galios diodų kritimą (apie 0,7 V). Tada prie "S" gnybto prijungiamas generatoriaus arba valdiklis taip, kad valdiklis aptiktų įtampos nuostolį ir jį sureguliuotų. Tokiu būdu "Lima" išėjimo įtampa padidinama iki įtampos nuostolių vertės ir visa gali būti pasiekiama už skiriamojo diodo.

Dar viena pastaba apie skiriamuosius diodus:
Net jei galite kompensuoti įtampos nuostolius, atsirandančius dėl atjungiamojo diodo, vis tiek prarandate energiją šilumos pavidalu!
Pavyzdys: Jeigu skiriamojo diodo įtampos kritimas yra 0,7 V, o generatoriaus srovės stipris - 50 A, tai skiriamojo diodo prarandama 0,7 V x 50 A = 35 W galios.
Atskiriamasis diodas įkaista ir įkaitina jūsų valtį!
Jei norite to išvengti, turėtumėte pagalvoti apie mažų nuostolių įkrovimo srovės skirstytuvą, pvz. 48400 arba 48401.

Dokumentai

de-flag Piešimas
.PDF, 287,20 KB
Art.-Nr.: 14635
multi-flag Rankinis
.PDF, 11,43 MB

Ką sako kiti SVB klientai

100 % tikros apžvalgos

4 Klientų atsiliepimai

4.8 (iš 4 reitingų)
3 Žvaigždės
(0)
2 Žvaigždės
(0)
1 Žvaigždės
(0)
Johannes K.
pagal Johannes K. Vokietija nacionalinė vėliava 2020-07-14
Trenndiode
Hg aber 2Battrtien angeschlossen,, arbeitet wie erwartet
Walter G.
pagal Walter G. Vokietija nacionalinė vėliava 2017-08-21 patikrintas pirkimas
Klein kompakt. Preis Leistung in Ordnung.
Markus S.
pagal Markus S. Vokietija nacionalinė vėliava 2015-08-10 patikrintas pirkimas
genau wie beschrieben

Klientai klausia klientų

Paklauskite kitų SVB klientų, kurie jau įsigijo šį produktą iš mūsų, savo patirties.

Jūsų klausimas bus automatiškai persiųstas kitiems SVB klientams, o jūsų klausimas bus paskelbtas produkto puslapyje. Nepateikite klausimų, į kuriuos gali atsakyti tik SVB komanda, pvz., apie užsakymo statusą arba gaminio prieinamumą. Taip pat galite kreiptis į SVB komandą el. paštu: info@svb24.com arba telefonu: +49 (0)421-57290-0 .

  • Daugiau "Klientai klausia klientų" galima rasti šiomis kalbomis :
  • Deutsch nacionalinė vėliava
Kol kas klausimų neužduota. Būkite pirmas, kuris užduos klausimą!