Išsami informacija apie gaminį

Kompresorinis aušintuvas "CoolFreeze CDF-11" suteikia visus privalumus kišeniniame formate. Šis aušintuvas yra labai mažo ir kompaktiško dydžio - jį galima optimaliai patalpinti į nišą, kišenes arba pritvirtinti diržais prie keleivių sėdynių. Dėl nedidelio 8,8 kg svorio ir patogaus, reguliuojamo peties diržo CDF-11 galima lengvai transportuoti. Nepaisant to, 10,5 litro talpos aušintuve yra pakankamai vietos daiktams laikyti. Du patogūs puodelių laikikliai ir vidinis LED apšvietimas užtikrina patogią rankeną.

CDF-11 tinka įprastam šaldymui ir giliam užšaldymui (nepriklausomai nuo aplinkos temperatūros), o elektroniniu termostatu su skaitmeniniu temperatūros ekranu jį galima tolygiai reguliuoti nuo +10 iki -18 °C. Aušintuve su kompresoriumi yra integruota valdymo elektronika ir apsauga nuo žemos įtampos (išjungiama). Elektroninis saugiklis arba automatinė poliariškumo apsauga užtikrina papildomą saugumą. CDF-11 suvartojama apie 30 W galios, maitinimo įtampa - 12 / 24 V.

Norint prijungti prie 230 V įtampos, reikia "Mobitronic" lygintuvo EPS-100W (parduodamas atskirai).

Matmenys:

  • Plotis: 235 mm
  • Aukštis: 358 mm
  • Gylis: 540 mm

Dokumentai

multi-flag Rankinis
.PDF, 2,02 MB

Ką sako kiti SVB klientai

100 % tikros apžvalgos

1 Klientų atsiliepimai

3 (iš 1 reitingų)
5 Žvaigždės
(0)
4 Žvaigždės
(0)
2 Žvaigždės
(0)
1 Žvaigždės
(0)
Mariane L.
pagal Mariane L. Prancūzija nacionalinė vėliava 2017-05-26 patikrintas pirkimas
Service après vente nul et inexistant. Dommage le produit acheté est satisfaisant mais aucune assistance technique. Je ne commanderais plus jamais sur ce site

Klientai klausia klientų

Paklauskite kitų SVB klientų, kurie jau įsigijo šį produktą iš mūsų, savo patirties.

Jūsų klausimas bus automatiškai persiųstas kitiems SVB klientams, o jūsų klausimas bus paskelbtas produkto puslapyje. Nepateikite klausimų, į kuriuos gali atsakyti tik SVB komanda, pvz., apie užsakymo statusą arba gaminio prieinamumą. Taip pat galite kreiptis į SVB komandą el. paštu: info@svb24.com arba telefonu: +49 (0)421-57290-0 .

Kol kas klausimų neužduota. Būkite pirmas, kuris užduos klausimą!