Apie SVB

"Moin!" Sveiki atvykę į SVB.

"Plaukime po pasaulį kartu!" Thomas Stamann, įmonės įkūrėjas.

Ieškote vietos, kur galėtumėte greitai, lengvai ir greitai įsigyti įrangos savo laivui ir gauti gerą patarimą, kai jo prireiks? Ar norite, kad ji būtų pristatyta į (beveik) bet kurią pasaulio vietą? Tuomet sveiki atvykę į SVB! 1989 m. Thomas Stamann įkūrė individualią įmonę, tačiau SVB vis dar yra šeimos verslas, kuriam vadovauja jau dvi kartos: Thomas ir jo vaikai Judith ir Andreas Stamann. Šiandien SVB dirba daugiau kaip 100 žmonių, jai priklauso 18 000 kv. m biurų ir sandėlių plotas, o kasdien išsiunčiama apie 2 500 siuntų. Neseniai laimėjome geriausios jachtų ir valčių įrangos internetinės parduotuvės Vokietijoje apdovanojimą ir galime pasigirti, kad esame didžiausia buriavimo ir motorinių valčių įrangos užsakymo paštu bendrovė Europoje, o mūsų asortimentą galima įsigyti net 6 kalbomis! Ir mes dar tik pradedame!

(Šauni) SVB komanda.
Taigi, kas mes esame?

Stipri komanda, kurią sudaro daugiau nei 100 vyrų ir moterų, teikiančių 100 proc. pagalbą savo klientams, be biurokratijos ar hierarchijos! Mes galime tai daryti

This is us:

Wassersportler aus Leidenschaft, Techniker von Beruf!

Aistringai domitės vandens sportu ir turite techninių žinių!

Nesvarbu, koks produktas, nesvarbu, kokia sritis: nuo pat pirmos dienos daugiausia dėmesio skiriame naujoviškų vandens sporto produktų pardavimui ir per pastaruosius dešimtmečius užsitarnavome nepralenkiamą reputaciją: Mūsų technikos specialistai gali atsakyti į (beveik) bet kokį techninį klausimą!

Mes esame jauni ir seni

Mes esame jauni ir seni

Tikime nauja karta ir atitinkamai mokome. Daugelį vadovaujančių pareigų SVB užima buvę mokiniai (SVB Youngstars), o 90 % visų mokinių, baigę mokslus, lieka dirbti pas mus. Tiesą sakant, pirmieji ir ilgiausiai išliekantys daugiau nei 25 metus! Tai reiškia, kad esame ne tik jauni, bet ir patyrę bei tradiciniai! Daugelis SVB mokinių su mumis dirba jau daugelį metų ir savo patirtį perduoda naujoms kartoms.

Daugiau nei 23 tautybių vienoje vietoje!

Daugiau nei 23 tautybių vienoje vietoje!

SVB kalba ne tik vokiškai, bet ir prancūziškai, itališkai, ispaniškai, angliškai ir rusiškai. Mūsų darbuotojai atvyko iš įvairių pasaulio šalių: Meksiko, Paryžiaus, Bordo, Neapolio, Milano, Venesuelos, Kazachstano, Maroko ir daugelio kitų pasaulio vietų. Tai leidžia ir reikalauja, kad į dalykus žvelgtume kitomis akimis, paprastai atviresnėmis!

Fast Delivery – Worldwide!

Ir kodėl mes tokie greiti?
Ir kodėl esame tokie greiti?

Ir kodėl mes tokie greiti?

95 % prekių prieinamumas - kiekvieną prekę galima peržiūrėti internetu, moderniausios sandėliavimo patalpos ir patyrę sandėlio darbuotojai, taip pat siuntimas visame pasaulyje su žinomomis siuntų gabenimo bendrovėmis leidžia mums išsiųsti jūsų prekes laiku ir itin greitai!

O kaip dėl pristatymo išlaidų?
Sužinokite daugiau apie pristatymo išlaidas ir pristatymo vietas čia

Toks greitas pristatymas užtruks šiek tiek laiko!

SVB klientas Siegfried S.

Greitai, greičiau, SVB - bet kaip?

Wir haben 95% aller gelisteten Artikel zur richtigen Zeit am Lager!

95 % visų išvardytų produktų turime sandėlyje, kai jums jų reikia!

Iš patirties žinome, kada tam tikri produktai turėtų būti sandėlyje. Tai reiškia, kad galime užsakyti produktus ir užtikrinti, kad sezoninių prekių būtų galima įsigyti tinkamu laiku. Žinoma, kartais pasitaiko nesklandumų, todėl mažai tikėtinu atveju, kai prekės nebėra sandėlyje, galėsite sužinoti, kada ji vėl turėtų būti prieinama, ir galėsite ją užsisakyti iš anksto.

60 minutes - from order to dispatch

60 minučių - nuo užsakymo iki išsiuntimo

Mes viską pagreitiname! Kad užsakymai būtų išsiunčiami dar greičiau, o naujiems produktams ir atsargoms būtų daugiau vietos, pertvarkėme ir išplėtėme savo logistikos sistemą, įtraukdami automatinį smulkių dalių sandėlį. Vidutiniškai per 60 minučių surenkame, supakuojame ir išsiunčiame jūsų prekes (esančias sandėlyje). Kiekvieną dieną iš mūsų sandėlio išvežama iki 2800 pakuočių.

Saugiose ir tvariose pakuotėse

Saugiose ir tvariose pakuotėse

Jūsų užsakymo įpakavimas yra mūsų svarbiausias prioritetas, ypač todėl, kad SVB asortimentą daugiausia sudaro techniniai gaminiai, kuriuos pristatant reikia ypatingai saugoti. Kiekvienoje SVB pakavimo stotyje yra specialios mašinos, kurios ne tik padeda sumažinti aplinkai kenksmingų pakavimo medžiagų naudojimą, bet ir užtikrina geriausią įmanomą prekių apsaugą gabenimo metu. Dėl to daug saugiau gabenti sunkius gaminius, ypač laivų dažus.

Jūsų siuntą stebime net ir po to, kai ji jau išsiųsta!

Jūsų siuntą prižiūrime net po to, kai ji jau išsiųsta!

Kai siuntinys supakuojamas taip, kad mus tenkintų, jis perduodamas mūsų siuntų gabenimo partneriams. Sekimas internetu leidžia atidžiai sekti savo siuntinį. Tačiau mes niekada nepraleidžiame jūsų siuntos iš akių net ir po to, kai ji palieka mūsų sandėlį - kiekvieną dieną gauname jos pristatymo būseną ir automatiškai įsikišame, jei viršijamas standartinis pristatymo laikas!

Mūsų produktų asortimentas

Mūsų produktų asortimentas

Produktų iš viso pasaulio asortimentas!

Tarsi neužtektų techninių konsultacijų ir greito pristatymo šalyje ir užsienyje, SVB gali pasigirti plačiu, novatorišku ir kruopščiai atrinktu gaminių asortimentu. Didžiuojamės galėdami savo klientams pasiūlyti plačiausią Europoje buriavimo ir motorinių laivų gaminių asortimentą. Mes ne tik turime daugiau kaip 30 000 gaminių, kuriuos mūsų klientai gali įsigyti, bet ir patys rašome jų aprašymus, juos fotografuojame ir tikriname. Esame išskirtinis "Bavaria Yachts" atsarginių dalių tiekėjas ir nuolat stengiamės užmegzti dar daugiau naudingų partnerysčių, kuriomis galėtų pasinaudoti mūsų klientai!

Kunden fragen Kunden

Mes jungiame vandens sporto entuziastus visame pasaulyje!

Klientai klausia klientų ir gamintojų
SVB komanda kasdien telefonu, asmeniškai ar raštu bendrauja su tūkstančiais vandens sporto entuziastų visame pasaulyje. Stengiamės, kaip galime, tačiau ne visada galime iš karto atsakyti į visus klausimus, o kartais ir ne taip išsamiai ir sąžiningai, kaip galėtų atsakyti asmuo, kuris jau naudojo gaminį ar net jį pagamino. Todėl sukūrėme platformą, kurioje daugiau nei 400 000 mūsų klientų ir daugiau nei 300 prekės ženklų gali bendrauti tarpusavyje ir dalytis savo patirtimi bet kuriuo paros metu.

Produkto klausimai

Užduokite klausimus apie produktus ir iš karto gaukite atsakymus!

Jei turite klausimą apie tam tikrą gaminį, į kurį dar nebuvo atsakyta internete, galite paklausti visų jį jau įsigijusių klientų, ką jie mano apie jį. Kai kurie gamintojai yra "prekės ženklo ekspertai", ir jei jūsų gaminys priklauso jų asortimentui, jūsų klausimas ne tik pasieks kitus klientus, bet ir patį gamintoją! Žinoma, taip pat galite pateikti savo nuomonę ir atsakyti į klausimą apie jums priklausantį gaminį - jei bus užduotas klausimas apie iš mūsų įsigytą gaminį, apie tai būsite informuoti el. paštu.

Daugiau apie Klientai klausia klientų

SVB skaičiais

0

darbuotojai

0

kv. m sandėliavimo ploto

0

sandėlyje esančių prekių

0

kasdien išsiunčiamų pakuočių

Daugiau nei 100 000 (tikrų!) atsiliepimų
Daugiau nei 100 000 (tikrų!) atsiliepimų

Daugiau nei 100 000 (tikrų!) atsiliepimų

Jau daugelį metų klausiame savo klientų apie jų patirtį su produktais ir kasdien gauname daugybę atsiliepimų ir pristatymo įvertinimų šešiomis kalbomis. Tai palengvina jūsų apsisprendimą, ką pirkti, ir padeda mums nustatyti problemas, kurias galima kuo greičiau išspręsti!

Perskaitykite visas pristatymo ir produktų apžvalgas čia